Upozornění: Chceme Vás informovat že u objednávek vytvořených po 30.11. již nezaručujeme doručení do Vánoc. Jedná se především o zakázkové produkty. (Vytíženost e-shopu + narůstající vytíženost dopravců). Děkujeme za pochopení, Tým Venčím bezpečně.

O nás

Náš tým

Jsme nadšenými pejskaři, ale zároveň také aktivními řidiči, kteří se často setkávali s nepříjemnými, někdy až nebezpečnými situacemi při venčení. Neustále jsme čelili chování bezohledných či nevšímavých lidí, kteří různým způsobem rušili naši radost z času stráveného s našimi psy.

A právě proto nás napadlo vytvořit značku oblečení s reflexními prvky – motivy a nápisy, které upozorní kolemjedoucí řidiče a další účastníky provozu na přítomnost pejska.

Za tuto možnost – věnovat čas a úsilí usnadnění životu s mazlíčkem – jsme velice vděční a stavíme se k ní zodpovědně. V krátkém čase jsme nápad přetvořili na jasný záměr, kterým se sedm dní v týdnu zabýváme a každý den pro vás vytváříme něco nového a lepšího. To všechno pro vaše spokojené a bezpečné soužití s čtyřnohým mazlíčkem.

Každý člen našeho týmu je zodpovědný a nadšený pejskař, který dbá na správnou výživu svého čtyřnohého kamaráda, zodpovědně venčí bez konfliktů a prosazuje správný chov a výcvik.

Součástí našeho týmu jsou profesionální grafici i precizní tiskaři, kteří se starají o kvalitu všech našich produktů, jež pro vás vyrábíme. Spolupracujeme s výcvikáři a chovateli, kteří se starají o správný směr projektu a máme také mnoho podporovatelů ze strany chovatelských stanic i samotných chovatelů.

 


20201219_173114_741320201219_180536

 

Design / Motivy

Design našich produktů není kopírovaný a nenajdete jej v nabídce jiných obchodů. Každý z našich motivů je originálním výtvorem našeho zkušeného grafika, který vytváří každý design striktně podle standardů FCI (Mezinárodní kynologická federace).

V naší nabídce najdete různé doplňky, jež můžete využít při každém venčení. Patří mezi ně mikiny, bundy, ale i tašky, do nichž můžete pohodlně uložit všechny nezbytné věci.

Naše produkty jsou potištěny reflexními motivy plemen psů. Potištěna jsou i nestandardní místa jako rukávy. Na nich najdete drobné detaily tlapek, které nejenže okamžitě prozradí, že jste milovníkem psů, ale mají také bezpečnostní funkci. Mikiny a bundy jsou navíc doplněny o reflexní registrovaný nápis značky a nápis, který upozorňuje okolí na přítomnost psa.

 

20201115_172046_484020201115_172117_5392 

 

Technologie a kvalita

Všechny potisky vytváříme v naší dílně v České republice. Jedná se o extrémně tenký a pružný - prémiový transferový tisk se zvýšenou odrazivostí, který je příjemný na dotek.

Dbáme na to, abychom odebírali pouze kvalitní potiskový materiál.  Vybíráme oblečení od předních dodavatelů textilu s důrazem na kvalitu materiálu a především s důrazem na snadnou údržbu – volíme materiály, které umožňují snadné odstranění zvířecí srsti.

 

Děkujeme za podporu!

 

 

vencim-bezpecne_logotype

 

 

 

zpět na hlavní stránku

 

 

 

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.