O nás

Náš tým

Jsme nadšenými pejskaři, ale zároveň také aktivními řidiči, kteří se často setkávali s nepříjemnými, někdy až nebezpečnými situacemi při venčení. Neustále jsme čelili chování bezohledných či nevšímavých lidí, kteří různým způsobem rušili naši radost z času stráveného s našimi psy.

A právě proto nás napadlo vytvořit značku oblečení s reflexními prvky – motivy a nápisy, které upozorní kolemjedoucí řidiče a další účastníky provozu na přítomnost pejska.

Za tuto možnost – věnovat čas a úsilí usnadnění životu s mazlíčkem – jsme velice vděční a stavíme se k ní zodpovědně. V krátkém čase jsme nápad přetvořili na jasný záměr, kterým se sedm dní v týdnu zabýváme a každý den pro vás vytváříme něco nového a lepšího. To všechno pro vaše spokojené a bezpečné soužití s čtyřnohým mazlíčkem.

Každý člen našeho týmu je zodpovědný a nadšený pejskař, který dbá na správnou výživu svého čtyřnohého kamaráda, zodpovědně venčí bez konfliktů a prosazuje správný chov a výcvik.

Součástí našeho týmu jsou profesionální grafici i precizní tiskaři, kteří se starají o kvalitu všech našich produktů, jež pro vás vyrábíme. Spolupracujeme s výcvikáři a chovateli, kteří se starají o správný směr projektu a máme také mnoho podporovatelů ze strany chovatelských stanic i samotných chovatelů.

 


20201219_173114_741320201219_180536

 

Design / Motivy

Design našich produktů není kopírovaný a nenajdete jej v nabídce jiných obchodů. Každý z našich motivů je originálním výtvorem našeho zkušeného grafika, který vytváří každý design striktně podle standardů FCI (Mezinárodní kynologická federace).

V naší nabídce najdete různé doplňky, jež můžete využít při každém venčení. Patří mezi ně mikiny, bundy, ale i tašky, do nichž můžete pohodlně uložit všechny nezbytné věci.

Naše produkty jsou potištěny reflexními motivy plemen psů. Potištěna jsou i nestandardní místa jako rukávy. Na nich najdete drobné detaily tlapek, které nejenže okamžitě prozradí, že jste milovníkem psů, ale mají také bezpečnostní funkci. Mikiny a bundy jsou navíc doplněny o reflexní registrovaný nápis značky a nápis, který upozorňuje okolí na přítomnost psa.

 

20201115_172046_484020201115_172117_5392 

 

Technologie a kvalita

Všechny potisky vytváříme v naší dílně v České republice. Jedná se o extrémně tenký a pružný - prémiový transferový tisk se zvýšenou odrazivostí, který je příjemný na dotek.

Dbáme na to, abychom odebírali pouze kvalitní potiskový materiál.  Vybíráme oblečení od předních dodavatelů textilu s důrazem na kvalitu materiálu a především s důrazem na snadnou údržbu – volíme materiály, které umožňují snadné odstranění zvířecí srsti.

 

Děkujeme za podporu!

 

 

vencim-bezpecne_logotype

 

 

 

zpět na hlavní stránku

 

 

 

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení